Logo BLS
Pomoc drogowa Naprawy powypadkowe Pomoc prawna Dopłaty do szkód Likwidacja szkód Szkody osobowe Auta zastępcze
Home O firmie Oferta Opinie Klientów Kontakt Facebook

DOPŁATY DO ZANIŻONYCH SZKÓD

Niestety rynek ubezpieczeniowy w Polsce charakteryzuje się niską specyfiką uczciwości Towarzystw Ubezpieczeniowych, co za tym idzie na każde 100 szkód komunikacyjnych 95 jest zaniżonych, o czym większość Poszkodowanych nie wie i przystaje na oferty odszkodowania. Na szczęście istnieją firmy takie jak BLS Polska, które dbają o uczciwe zadośćuczynienia szkodzie.


Co to oznacza dla Poszkodowanego? Otóż z zasady BLS Polska dopłaca do większości szkód z OC sprawcy kolizji na podstawie wydanego przez Ubezpieczyciela kosztorysu szkody i decyzji wypłaty. Wystarczy przesłać do nas drogą mailową otrzymany z Towarzystwa kosztorys i decyzję wypłaty, aby w przeciągu 48 godzin otrzymać uczciwą ofertę dopłaty.


BLS Polska dopłaca bezpośrednio Poszkodowanym należne odszkodowanie dzięki czemu omija Państwa długotrwały i kosztowny proces dochodzenia roszczeń na drodze sądowej. Na rynku działa zaledwie kilka firm zajmujących się dopłatami do szkód oraz niezliczona liczba tzw. pośredników.


BLS Polska gwarantuje najwyższą dopłatę do szkody ze względu na wyeliminowanie zbędnych pośredników. Daje to gwarancję Poszkodowanemu, że umówiona kwota dopłaty trafi na jego konto na pewno w 10 dni od dnia zawarcia stosownej umowy... Umowa realizowana jest całkowicie bezpośrednio między stronami.


Pamiętaj, że należą Ci się dodatkowe pieniądze za szkodę. Należy tylko wybrać odpowiednią kancelarię.


BLS Polska Sp. z o.o., ul. Ibn Siny Avicenny 14, 54-611 Wrocław
KRS: 0000564698, NIP: 8943063656, REGON: 361890451