Logo BLS
Pomoc drogowa Naprawy powypadkowe Pomoc prawna Dopłaty do szkód Likwidacja szkód Szkody osobowe Auta zastępcze
Home O firmie Oferta Opinie Klientów Kontakt Facebook

NAPRAWY POWYPADKOWE

Każdy przekazany do BLS Polska pojazd jest naprawiany w uzgodnionych z włascicielem normach. Specjalizujemy się w przywracaniu pojazdów do stanu sprzed szkody. Współpracujemy z kilkunastoma profesjonalnymi zakładami naprawczymi na terenie Wrocławia

Profesjonalna obsługa naprawy bez udziału poszkodowanego. To na BLS Polska ciąży odpowiedzialność za zakup części i dobór warsztatu jak również nadzór nad naprawą pojazdu. Klient przyjeżdża tylko po odbiór naprawionego pojazdu.

W tej forimie naprawy to właściciel pojazdu decyduje o zakresie naprawy i rozliczeniu szkody. W pełni dysponuje budżetem i zleca naprawę na miarę swoich potrzeb.

BEZPOŚREDNIA LIKWIDACJA SZKÓD.
Klient zleca pełną obsługę szkody nie angażując swojego czasu i pieniędzy. Jest to najprostsza forma realizacji szkody.


Całość usługi obejmuje:

  1. Auto zastępcze - laweta na życzenie klienta może przyjechać na miejsce kolizji z samochodem przygotowanym dla klienta.
  2. Lawetowanie z miejsca kolizji na strzeżony parking firmy.
  3. Profesjonalne oględziny na miejscu i w razie potrzeby drugie na warsztacie samochodowym, wszystko bez udziału poszkodowanego.
  4. Zlecenia naprawy bądź pomoc przy zagospodarowaniu wraku (na życzenie klienta zajmiemy się sprzedażą pojazdu i ewentualnymi dopłatami od T.U.).
  5. Obsługa szkody osobowej w tym również proces sądowy bez żadnych opłat - wszystkie opłaty ponosi BLS Polska a z klientem rozlicza się w systemie prowizyjnym.

BLS Polska Sp. z o.o., ul. Ibn Siny Avicenny 14, 54-611 Wrocław
KRS: 0000564698, NIP: 8943063656, REGON: 361890451