Logo BLS
Pomoc drogowa Naprawy powypadkowe Pomoc prawna Dopłaty do szkód Likwidacja szkód Szkody osobowe Auta zastępcze
Home O firmie Oferta Opinie Klientów Kontakt Facebook

Firma BLS Polska powstała do realizacji potrzeb ubezpieczeniowych naszych Klientów. Zarząd firmy zajmuje sie motoryzacją juz od roku 1995 gdzie przez kolejne 20 lat dopracowywał obsługę do najwyższych standardów o czym świadczą opinie naszych klientów. Wzorujemy sie na niemieckich metodach pracy, systematycznie, uczciwie i na najwyższym poziomie wspomagając Poszkodowanych w wypadkach drogowych. Tutaj nie zajmujemy się wyłącznie jak konkurencja wydaniem auta zastepczego i przechowaniem wraku. BLS Polska zajmuje się w imieniu Poszkodowanych całym procesem likwidacji od chwili wypadku aż po dzień odbioru naprawionego pojazdu lub oferuje szybką pomoc w pozbyciu sie wraku przy szkodach całkowitych. Klient BLS Polska nie stresuje sie procesem likwidacji bowiem to profesjonaliści z BLS Polska wykonują 99% czynnosci likwidacyjnych nie angażując czasu i nerwów Poszkodowanych.


Zajmujemy się każdym aspektem kolizji, holowaniem uszkodzonego pojazdu, zabezpieczeniem go na placu, zgłoszeniem i rozliczeniem szkody, sprzedażą wraku lub naprawą zgodnie z wybrana formą. Szkody na ciele również nie pozostają bez pomocy. Współpracujący z nami lekarze i rehabilitanci przeprowadzą Poszkodowanego przez proces bólu powypadkowego a nasza kancelaria w tym czasie przeprowadzi wszelkie czynności odszkodowawcze za poniesione cierpienie gwarantując uczciwe zadośćuczynienie...


Wybierając BLS Polska jesteś bezpieczny i pewny że uzyskasz uczciwe odszkodowanie, na pewno dużo wyższe niż samodzielnie próbując "walczyć" z Ubezpieczycielami bez jakiegokolwiek zaangazowania czasu i pieniedzy. W Europie od lat Poszkodowani korzystają wyłącznie z profesjonalnych usług firm podobnych do BLS Polska zawsze z gwarancją dobrego zakończenia sprawy. Taka jest kolej rozwoju i ten czas przyszedł na polskich klientów.


Podejmując decyzje o wyborze kancelarii do reprezentacji spraw zawsze sprawdż jej historię, opinie klientów i zakres działań w podstawowym pakiecie pomocy po wypadku. Dobra decyzja procentuje szybką realizacją szkody. BLS Polska zazwyczaj przeprowadza pełną procedurę odszkodowawczą wraz z wypłatą odszkodowania z Towarzystwa w średnio 17 dni od daty zdarzenia.

BLS Polska Sp. z o.o., ul. Ibn Siny Avicenny 14, 54-611 Wrocław
KRS: 0000564698, NIP: 8943063656, REGON: 361890451